Dane firmy

Traktorek ogrodowy

Megaobrabiarki

Kruszyna 17, 49-300 Brzeg

774153182 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Traktorek ogrodowy

Aby móc cieszyć się pięknym zielonym dywanem z równo ściętej trawy, trzeba regularnie dbać o teren, a to wymaga odpowiedniego sprzętu. Niewielkie ogrody są łatwe w utrzymaniu, ale już koszenie kilkunastu czy kilkudziesięciu arów, w dodatku o nierównym ukształtowaniu, może być nie lada problemem. Na takim terenie idealnie sprawi się odpowiednio dobrana do potrzeb kosiarka w postaci traktorka.

Osoby zainteresowane takim urządzeniem mogą znaleźć dziesiątki propozycji od wielu producentów na stronie megaobrabiarki.pl. Należy ona do sklepu internetowego z rozmaitym sprzętem dla profesjonalistów i amatorów z wielu branż. Sporą część oferty stanowią urządzenia dla domu i ogrodu, wśród których każda osoba znajdzie produkt odpowiadający jego oczekiwaniom i budżetowi przeznaczonemu na zakup.

Chcąc zatem kupić traktorek ogrodowy, np. o mocy od 21 do 25 KM, klient ma do wyboru urządzenia takich marek jak Ariens, Cub Cadet, Hecht lub John Deree. Są to urządzenia cechujące się:

intuicyjną obsługą,
płynna pracą,
niezawodnością.
wydajnością,
bezawaryjnością,
komfortem użytkowania,
a to tylko niektóre zalety tego sprzętu. Wszystkie wyposażone są w hydrostatyczne skrzynie biegów i mają kilka funkcji koszenia oraz możliwość regulacji wysokości koszenia itp. Niektóre mają też tempomat pozwalający utrzymać stałą prędkość pracy. Wygodne fotele operatorów gwarantują przyjemność pracy nawet przy wielogodzinnym korzystaniu z urządzenia. Mogą się różnić pojemnością koszy, systemami ich opróżniania, mocą, wagą i funkcjami dodatkowymi, ale wszystkie przeznaczone są na duże tereny.

Opublikowano: 2023-08-19

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

OROME SC

Pułaskiego 17, Kluczbork

Apteka Urtica

Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Raciborska 36, Głubczyce