Dane firmy

Czyszczenie studni głębinowych

Kolmat

Rospuda 10, 16-424 Rospuda

517 966 385 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Czyszczenie studni głębinowych

Przez zachodzące w wodzie procesy chemiczne, fizyczne i biologiczne w studni tworzą się osady i złogi. Wypływ wody zostaje wtedy utrudniony, studnia nie działa sprawnie. Aby temu zapobiec, warto skontaktować się z firmą Kolmat, która w swojej ofercie ma m.in. czyszczenie studni głębinowych. 

Usługa wykonywana jest kompleksowo, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i najlepszych środków. W każdym przypadku specjaliści pod uwagę biorą rodzaj i konstrukcję filtra orz aktualny stan techniczny studni. Przed czyszczeniem przeprowadzają konieczne badania i pomiary, które pozwalają dokładnie ocenić ilość i usytuowanie osadów, a także dobrać najlepszą metodę czyszczenia. Oprócz tego firma oferuje też regenerację i renowację studni oraz wykonanie inspekcji kamerą. Szczegóły każdej usługi opisane są na stronie kolmat.pl. 

Opublikowano: 2019-02-24

  • Uważam, że Kolmat to fachowcy od studni głębinowych z prawdziwego zdarzenia. Zarówno jeśli chodzi o czyszczenie jak i regenerację - to na ich fachowości można polegać w 100% - a ja zaliczam się do osób, które sobie cenią takich specjalistów.

  • Użytkownik usungumsa dodał komentarz 2019-10-17 11:55:28
  • Ocena 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Falko Fish

Bakałarzewska 38, Suwałki

Biaterm PHU

Ciołkowskiego 11, Białystok-Grabówka

Insperio

Kolonia Porosły 4, Choroszcz