Dane firmy

Flower Store Wawa - sprzedaż kwiatów na zamówienia

Flower Store

Kopernika 6, 00-367 Warszawa

728 109 945 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Flower Store Wawa - sprzedaż kwiatów na zamówienia

Miłość można wyrazić na wiele sposobów. Odważniejsi mężczyźni po prostu biorą swoje ukochane w ramiona i czule je całują. Co jednak począć mają Panowie, którzy mają problem z okazywaniem uczuć? Ratunkiem dla nich są kwiaciarnie, takie jak Flower Store, które oferują klientom piękne i świeże kwiaty. Czerwona róża mówi kobiecie wszystko, a zatem to, że człowiek, który wręcza jej tę urzekającą roślinę, kocha ją do szaleństwa i ma wobec niej plany.

Kwiaciarnia, o której mowa wyżej, oferuje kwiaty na zamówienie na terenie Warszawy. Można kupić je na jej stronie internetowej. W jej asortymencie oprócz kwiatów w pudełkach o różnych wielkościach znaleźć można niezwykłe wieczne róże. Ich trwałość sięga około dwóch lat! Jak to możliwe? Otóż pozwala na to odpowiednie zakonserwowanie. Nareszcie problem pięknych, ale szybko więdnących kwiatów został rozwiązany.

Opublikowano: 2018-08-03

  • Kwiaty zamówione w Flower Store to najlepszy sposób by wyrazić swoje uczucia - przepięknie skomponowane bukiety, które są symbolem miłości. Dla mnie to najlepsza oferta!

  • Użytkownik ediss dodał komentarz 2018-10-09 10:44:14
  • Ocena 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Ayming Polska Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 63, Warszawa

Komputronik Biznes

al. Jerozolimskie 181A, Warszawa