Dane firmy

Sale szkoleniowe warszawa centrum - https://centrumwspolna.pl/

Centrum Szkoleniowe Wspólna

Wspólna 56, 00-686 Warszawa

665 01 77 77 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Sale szkoleniowe warszawa centrum - https://centrumwspolna.pl/

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne doskonale nadają się na zorganizowanie spotkania biznesowego, szkolenia firmowego, a także konferencji naukowej. Takie sale szkoleniowe w samym centrum Warszawy można wynająć zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Zainteresowani rezerwacją jednej z 8 sal mogą wybrać się do biura Centrum Szkoleniowego WSPÓLNA osobiście. Mogą  też zadzwonić pod numer 665 017 777 lub wysłać maila.

W salach można ustawiać stoły i krzesła zgodnie z życzeniem klienta i według jego potrzeb. Stoły mogą być ustawione w podkowę lub w ustawieniu szkolnym. W salach mniejszych zaś jest stół konferencyjny. Wszystkie sale są klimatyzowane i znajdują się w nich bardzo duże okna, które dają dużo światła dziennego. W przypadku projekcji filmu czy pokazu innych materiałów można opuścić rolety, które gwarantują odpowiednie zaciemnienie.

W każdej sali można wydzielić kącik na catering. Można więc wypić kawę, herbatę, zjeść kanapkę, ciastko bądź owoce. Obiad i lunch można zjeść w pobliskiej restauracji.

Opublikowano: 2019-08-08

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Kaleńska 3, Warszawa