Dane firmy

Animator Kraków urodziny

Wzgórze Elfima

Krowoderskich Zuchów 7, 31-271 Kraków

662-053-794 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Animator Kraków urodziny

Dzieci uwielbiają zabawę i najchętniej poświęcałyby jej cały czas. W praktyce nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza gdy dają o sobie znać szkolne obowiązki. Na pewno jednak warto dać im jak najwięcej okazji do poświęcania się ulubionym rozrywkom. Czasami mogą one zyskać ciekawszą niż na co dzień formę. Zapewni to Elfima, a więc wyjątkowa agencja zajmująca się przygotowywaniem różnego rodzaju wydarzeń dla dzieci. Usługi tej firmy spotykają się z pozytywnymi ocenami.

Podczas urodzin mogą pojawić się ludzie, którzy zagwarantują im niezapomniany przebieg. Animator na urodziny w Krakowie potrafi zmienić oblicze każdego przyjęcia. Mały jubilat na pewno ucieszy się z jego obecności, podobnie jak inni goście. Bogaty zestaw zabaw sprawi, że wszystkie dzieciaki będą po prostu zachwycone. Odpowiednia, pełna kolorów i energii oprawa to idealna propozycja dla każdej dziewczynki i każdego chłopaka.

Opublikowano: 2018-01-30

  • Wielu może sądzić, że animator na urodzinach to zbędny wydatek, ale nic bardziej mylnego! Jednak wiem, że póki sami nie zobaczycie to nie dacie się przekonać.

  • Użytkownik Kinga Wójcik dodał komentarz 2018-03-21 15:11:46
  • Ocena 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

CzesciAGD.pl

Kościuszki 38, Kraków

ATOM

Lisia Góra 28, Lisia Góra

Zielona Firma Sp. z.o.o

Bociana 22a, Kraków