Dane firmy

Http://www.ramii.pl/pl/farby/motip-dupli-polska-lakier-do-felg-spray-500-ml,2460.html

ramii

Zielona 87 b, 32-082 Bolechowice

533 323 561 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Http://www.ramii.pl/pl/farby/motip-dupli-polska-lakier-do-felg-spray-500-ml,2460.html

Chcesz odświeżyć wygląd swoich felg? Zabezpieczyć ich powierzchnię, nadając jej połysk i dużo wyższą twardość? W takim razie powinieneś postawić na Lakier do felg w sprayu Motip Dupli Polska. To wysokiej jakości lakier akrylowy, który gwarantuje wysoką twardość i wytrzymałość na zarysowania, co w przypadku felg nie jest trudne.

Produkt ten dostępny jest na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/motip-dupli-polska-lakier-do-felg-spray-500-ml,2460.html w atrakcyjnej cenie. Dostępne barwy, tj. grafit i srebro, pozwalają na dobór idealnego odcienia do posiadanych felg. W razie pytań lub wątpliwości możesz zwrócić się do obsługi sklepu Ramii.pl, która pomoże Ci dobrać najlepszy produkt.

Co jeszcze znajdziesz w jego asortymencie? Mnóstwo innych produktów, dzięki którym odmalujesz lub zabezpieczysz powierzchnie drewniane i metalowe. Ich oferta jest idealna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, zajmujących się m.in. wykończeniami wnętrz. Sprawdź więc, co jeszcze możesz u nich dostać!

Opublikowano: 2019-04-28

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

CzesciAGD.pl

Kościuszki 38, Kraków

ATOM

Lisia Góra 28, Lisia Góra

Zielona Firma Sp. z.o.o

Bociana 22a, Kraków